Twoja podróż online zaczyna się tutaj.

Kreowanie obecności w sieci wymaga do tego odpowiedniej platformy. Daj się zauważyć dzięki naszemu kreatorowi stron DIY metodą przeciągnij i upuść.

Niezależnie od tego, czy chcesz promować siebie czy swoją firmę, nasz kreator stron jest wystarczająco prosty dla początkujących i bogaty w świetne funkcje dla profesjonalistów. To trochę jak PowerPoint, ale z większą muskulaturą, elegancją i prostotą. Rozwiązanie, którego będziesz używał z przyjemnością.

Cechy Kreatora Stron

Nasz kreator stron zawiera pełen zestaw funkcji.

Edytor przeciągnij i upuść

Edytor Drag & Drop pozwala klientom na dodawanie i rozmieszczanie elementów bezpośrednio na stronie z podświetleniem obszarów do ich umieszczenia.

Gotowe layouty

Możesz użyć gotowych elementów układu, takich jak tekst, przyciski, zdjęcia czy ikony, aby zbudować dowolny własny, profesjonalnie wyglądający layout strony.

Predefiniowane bloki

Nie musisz tracić czasu na manipulowanie układami treści. Zbiór 350+ gotowych bloków pomoże Ci zbudować profesjonalne strony internetowe bez żadnych umiejętności technicznych.

Strona responsywna

Strony będą wyglądały świetnie na każdym urządzeniu. Szablony są w 100% responsywne na wszystkich urządzeniach, w tym smartfonach, tabletach i komputerach stacjonarnych.

Integracja z bazą zdjęć

Wzbogać swoją stronę internetową o wybór ponad 200 000 profesjonalnych zdjęć premium w wysokiej rozdzielczości. Nasz kreator stron zawiera również funkcję osadzania filmów i optymalizacji obrazu.

Autozapis i Backup

Dzięki zapisywaniu w czasie rzeczywistym możesz być pewien, że nie stracisz swojej pracy. Edytor automatycznie zapisuje wszystko co robisz.

Strona Bloga

Podziel się swoją historią i nawiąż kontakt z odwiedzającymi, dodając do swojej witryny konfigurowalny blog.

Szkice Wpisów

Stwórz swój wpis na blogu, aby zapisać go i opublikować później.

Wdtror Wpisów

Wprowadzaj zmiany w poście na blogu po jego opublikowaniu za pomocą wbudowanego narzędzia do tworzenia treści postów i edytora.

Social Media

Zachęć odwiedzających do polubienia i udostępniania treści, dodając na swojej stronie ikony platform społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn i Pinterest.

Komentarze i polubienia Facebook

Daj odwiedzającym możliwość komentowania i polubienia Twojej strony na Facebooku bez jej opuszczania.

Połączenie z Instagramem i Twitterem

Automatycznie pokazuj zdjęcia z Instagrama na swojej stronie internetowej za każdym razem, gdy je publikujesz i pokaż kanał na żywo z Twojego konta na Twitterze.

Elastyczne Plany

Niezależnie od tego, czy jesteś butikiem, sklepem, czy pełnym sklepem, dostępne są plany dla 10, 50 i 500 produktów.

Bezpieczne i ogólnoświatowe płatności

CPołącz się z Paypal, Square, Stripe i ponad 50 zaufanymi dostawcami płatności online, aby natychmiast akceptować karty kredytowe.

Łatwa i szybka kasa

Zapewnij klientom szybszą i łatwiejszą realizację zamówienia dzięki opcjonalnej rejestracji. Zapewnij bezpieczną, jednostronicową kasę, która zawiera miejsce na komentarze klienta dotyczące zamówienia.

Listowanie i zarządzanie produktami

Wybierz jeden z wielu układów strony produktu i dostosuj opisy i wygląd do swoich potrzeb. Ułatw klientom znalezienie produktów, organizując je w kategorie.

Promocje, rabaty i kupony

Twórz kupony rabatowe lub kody promocyjne, aby zwiększyć sprzedaż. Zwiększ konwersję, pokazując regularne ceny obok cen obniżonych.

SZarządzanie magazynem

Śledzenie zapasów pomaga określić, czy nadszedł czas na ich uzupełnienie i jakie produkty cieszą się największą popularnością.

Wysyłka na cały świat

Dzięki połączeniu sklepu internetowego z firmą kurierską, taką jak USPS, FedEx, UPS, Australia Post, Canada Post itp. możesz podać swoim klientom stawki przewoźnika w czasie rzeczywistym pna stronie kasy.

Podatki i VAT

Zastosuj obliczenia podatkowe dla dowolnego kraju lub zdefiniuj konkretne strefy. W pełni kontroluj obliczanie podatków, ustawiaj podatki dla poszczególnych lokalizacji, dodawaj podatki dla grup produktów lub ustawiaj produkty bez podatku.

Zarządzanie i śledzenie zamówień

Natychmiastowe otrzymywanie powiadomień o zamówieniach za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zarządzanie i przeglądanie wszystkich zamówień, wyszukiwanie zamówień, filtrowanie ich według kategorii oraz aktualizacja zamówień, informacji o klientach i dodawanie numerów zaczepienia do wysyłki.

Wypróbuj Kreatora za DARMO

Dzięki otwartej wersji próbnej możesz wypróbować program Site Builder i w pełni zbudować swoją nową witrynę za DARMO, bez żadnych kosztów wstępnych.Nie płać nic, dopóki nie będziesz gotowy do publikacji!

One Page

9.00 zł
miesięcznie
  • 1 Ilość stron
  • n/a Ilość produktów w sklepie

Unlimited

24.00 zł
miesięcznie
  • Unlimited Ilość stron
  • n/a Ilość produktów w sklepie

Store

35.00 zł
miesięcznie
  • Unlimited Ilość stron
  • 10 Ilość produktów w sklepie

Store Plus

75.00 zł
miesięcznie
  • Unlimited Ilość stron
  • 50 Ilość produktów w sklepie

Każdy pakiet zawiera te niezwykłe funkcje:

Profesjonalna jakość szablonów stron internetowych
Projektowanie zorientowane na użytkownika wszystkich poziomów umiejętności
Łatwa edycja metodą przeciągnij i upuść
Responsywność dla urządzeń mobilnych
Darmowa Galeria Obrazów
Bloki konstrukcyjne oparte na komponentach
Blog
Automatyczne układy dla zachowania proporcjonalnych odstępów
Kreator formularzy kontaktowych
Przywracanie stron
Dziedziczenie motywu
Integracja z Social Media
Optymalizacja SEO
Wbudowana analityka


Jak wypada nasz kreator stronna tle konkurencji?

User-First Design dla wszystkich poziomów zaawansowania

Zaprojektowane z myślą o prostocie i łatwości użytkowania oznaczają wyższe CSS (Customer Satisfaction Scores) i lepsze doświadczenia użytkowników.

Responsywny dla urządzeń mobilnych

Oszczędza wiele czasu i wysiłku przy tworzeniu strony dla różnych urządzeń mobilnych.

Bloki konstrukcyjne oparte na komponentach

Wstępnie zaprojektowane bloki konstrukcyjne pomogą Ci zbudować profesjonalne strony internetowe bez tracenia czasu na manipulowanie układami treści.

Nie wymaga kodowania

Kreator nie jest skierowany do profesjonalnych programistów. Naszym celem jest zapewnienie MŚP platformy, którą każdy może wykorzystać do tworzenia eleganckich stron internetowych, które działają na każdym urządzeniu.

Płać mniej za więcej

Połowa ceny innych narzędzi do budowania stron internetowych, ale otrzymujesz wszystkie korzyści i lepsze funkcje.