Masz pełną kontrolę nad własną skrzynką pocztową

Filtrowanie poczty przychodzącej

Chroń swoją sieć

Rozpoczyna się od
9.50 zł
miesięcznie
per domena

Filtrowanie poczty wychodzącej

Zadbaj o swoją reputację

Rozpoczyna się od
9.50 zł
miesięcznie
per domena

Archiwizacja poczty email

Kopia zapasowa i zgodność z przepisami

Rozpoczyna się od
249.00 zł
rocznie
per domena

Filtrowanie poczty przychodzącej

Przestań narażać się na ryzyko związane z zagrożeniami sieci informatycznej. Jeśli Twoja skrzynka odbiorcza jest codziennie przepełniona niechcianą, masową pocztą, to znak, że potrzebujesz profesjonalnego rozwiązania do filtrowania wiadomości przychodzących. Zapewnij sobie pełną ochronę skrzynki odbiorczej i pożegnaj się ze spamem, wirusami i złośliwym oprogramowaniem!

Jak to działa?

Kiedy Twoja domena zostanie (automatycznie) umieszczona w Filtrze Przychodzącym, a filtrowanie zostanie aktywowane, wiadomości e-mail będą przechodzić przez chmurę filtrującą SpamExperts. Przychodzące e-maile są bezpiecznie analizowane i skanowane w czasie rzeczywistym. Nie jest wymagane żadne szkolenie ani konfiguracja, wszystko działa od razu po uruchomieniu. Każda wiadomość wykryta jako spam jest przenoszona do kwarantanny, podczas gdy wiadomości nie będące spamem są wysyłane do Twojego serwera pocztowego. Kwarantannę można monitorować w przyjaznym dla użytkownika panelu SpamPanel, poprzez raporty e-mail lub nawet bezpośrednio w kliencie poczty! Nie musisz już tracić czasu na zajmowanie się spamem, po prostu skup swoją energię na zadaniach biznesowych, zachowując pełną kontrolę.

Dlaczego potrzebny jest profesjonalny filtr przychodzący?

Filtrowanie poczty przychodzącej filtruje całą przychodzącą pocztę i eliminuje spam oraz wirusy, zanim te zagrożenia dotrą do Twojej firmowej sieci, z niemal 100% dokładnością. Rozbudowany panel sterowania pozwala zachować pełną kontrolę. Ponadto, w przypadku awarii serwera poczty elektronicznej, poczta zostanie umieszczona w kolejce. Dostęp, czytanie i odpowiadanie na wiadomości oczekujące w kolejce jest możliwe za pośrednictwem interfejsu WWW, co zwiększa ciągłość działania poczty przychodzącej!

Wyjątkowo dokładna filtracja

Łatwa konfiguracja

Zwiększenie ciągłości i redundancji poczty przychodzącej

Różne opcje raportowania

Przyjazny interfejs zapewniający pełną kontrolę nad pocztą elektroniczną

Zwiększenie wydajności pracowników

Filtrowanie poczty wychodzącej

Co to jest filtrowanie wychodzące?

Filtrowanie poczty wychodzącej jest niezbędne do ochrony reputacji infrastruktury IT i zapewnienia, że cała wychodząca poczta dotrze bezpiecznie tam, gdzie powinna. To profesjonalne rozwiązanie zablokuje spam i wirusy przed opuszczeniem Twojej sieci i zapobiegnie ponownemu umieszczeniu Twoich adresów IP na czarnej liście. Co więcej, Filtr poczty wychodzącej SpamExperts zapewnia raportowanie i narzędzia do wykrywania zagrożonych kont i blokowania spamujących użytkowników.

Dlaczego go potrzebujesz?

Czy Twoja sieć kiedykolwiek rozesłała spam bez Twojej wiedzy? Ze względu na słabości sieci prawie każde urządzenie może zostać wykorzystane do transmisji wychodzących SMTP, co pozwala na wysyłanie spamu lub złośliwego oprogramowania z sieci bez Twojej wiedzy! Dlatego tak ważne jest, abyś zainwestował w profesjonalne rozwiązanie do filtrowania poczty wychodzącej. Zadbaj o dobrą reputację swojej firmy, powstrzymaj spam przed wyjściem z sieci i zapobiegnij umieszczeniu na czarnej liście, aby poczta zawsze docierała tam, gdzie powinna.

Koniec z wpisywaniem na czarną listę

Ochrona reputacji marki i systemów IT

Uniknięcie kosztów związanych z usunięciem z wykazu adresów spamujących

Zwiększenie ciągłości wysyłania i dostarczania wychodzących wiadomości e-mail

Zwiększenie wydajności pracowników

Zwiększenie możliwości zarządzania nadużyciami

Archiwizacja poczty email

Jak to działa?

Archiwizacja poczty elektronicznej zachowuje i chroni wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail w celu późniejszego dostępu. Jest to doskonały sposób na odzyskiwanie utraconych lub przypadkowo usuniętych wiadomości e-mail, przyspieszenie reakcji na audyty, zabezpieczenie wiadomości e-mail i załączników dotyczących własności intelektualnej, a także na potrzeby eDiscovery w przypadku sporów sądowych.

Dlaczego jest Ci to potrzebne

Czy rozpaczliwie szukasz ważnej wiadomości e-mail z zeszłego roku, ale nie możesz jej znaleźć i ryzykujesz, że zostaniesz ukarany grzywną lub utracisz ważną umowę biznesową? Zapobiegnij temu, korzystając z profesjonalnego rozwiązania do archiwizacji poczty elektronicznej. Archiwizacja poczty elektronicznej to narzędzie o krytycznym znaczeniu dla zachowania bezpiecznej kopii zapasowej wszystkich wiadomości e-mail i zachowania zgodności z prawem.

Jednocześnie, jako że wymiana wiadomości e-mail ma moc sądowniczą i jest prawnie wiążąca, zgodność z przepisami dotyczącymi poczty elektronicznej stała się niezwykle istotnym zagadnieniem dla organizacji. Dlatego w niektórych branżach obowiązkowe jest przechowywanie bezpiecznych kopii zapasowych wszystkich wiadomości e-mail i zachowanie zgodności z prawem.

Obejmuje filtrowanie poczty przychodzącej i wychodzącej!

Przyjazne dla użytkownika zarządzanie ochroną danych

Dodano ciągłość poczty elektronicznej, obsługę dzienników i łatwe ponowne dostarczanie.

Zwiększenie wydajności systemu informatycznego

Nigdy więcej nie zgubisz wiadomości e-mail!

Osiągnięcie zgodności z prawem

Zarejestruj się i rozpocznij pracę

Wybierz produkt
Opcje dodatkowe
Podsumowanie zamówienia
249.00 zł
/rok
9.50 zł
/mc
9.50 zł
/mc
249.00 zł
/rok
129.00 zł
/6 mcy
229.00 zł
/6 mcy

Często zadawane pytania

Jak to działa?

Wiadomości e-mail są kierowane przez inteligentne, samouczące się serwery SpamExperts, które wykrywają i blokują spam, zanim dotrze on do użytkownika.

Jak dokładne jest filtrowanie?

Dzięki przetwarzaniu milionów wiadomości e-mail każdego dnia nasze filtry poczty elektronicznej mają wiodący w branży wskaźnik dokładności bliski 100%.

Czy można odzyskać wiadomości, które zostały zablokowane?

Tak, kompleksowy panel kontrolny z wyszukiwaniem dzienników, kwarantanną i wieloma innymi narzędziami umożliwia sprawdzenie stanu każdej wiadomości e-mail, która przeszła przez system.

Jak długo trwa konfiguracja?

Konfiguracja jest szybka i zautomatyzowana, a ochrona poczty e-mail działa już po kilku minutach. W razie trudności wystarczy do nas napisać i skonfigurujemy całość tak abyś nie musiał sie w to angażować.

Co to jest archiwizacja poczty elektronicznej?

Poczta elektroniczna jest bardzo ważna w dzisiejszych czasach. Dzięki archiwizacji poczta elektroniczna jest bezpiecznie przechowywana, co daje dodatkową pewność i spokój.

Jak dużo wiadomości e-mail można przechowywać?

Archiwizacja poczty e-mail obejmuje domyślnie 10 GB miejsca do przechowywania skompresowanych wiadomości e-mail. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz dodać dodatkowe licencje o pojemności 10 GB.