• Czwartek, Luty 16, 2023

15 lutego udostępniliśmy nową wersję kursu wordpress prowadzoną przez Krzyśka Wojteczko w edycji na rok 2023. To jeden z najbardziej rozbudowanych i najbardziej szczegółowych kursów online w sieci, a na polskim rynku prawdopodobnie nie ma drugiego takiego.

Kurs składa się z ponad 170 lekcji wideo, podczas których Krzysiek bardzo dokładnie i w bardzo konkretny sposób prezentuje wszystkie najważniejsze funkcje oraz możliwości WordPressa i jego środowiska. To około  95% praktycznej wiedzy i tylko 5% teorii.

Pełny program kursu i dodatkowe informacje znajdziesz na stronie:

https://kurswordpress.pl/kursy/kurs-wordpress/

Rabat dla Klientów DiDHost

Jeśli masz aktywną usługę hostingową i chcesz skorzystać z tego kursu w niższej cenie wystarczy że wyślesz do nas zgłoszenie w Panelu Klienta didhost.pl i otrzymasz indywidualny kod rabatowy :)

Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji ponieważ dzięki niej będziesz mógł lepiej poznać WordPressa,  sprawniej stworzyć swoją stronę i sprawniej nią zarządzać. To ogromna dawka praktycznej wiedzy bez której trudno jest rozwijać swój biznes w Internecie jeśli jednym z jego filarów jest lub ma być profesjonalna strona internetowa.